+48 607 856 744    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dźwięk

sound by Jbgmusic

IGLASTY ZAKĄTEK CAMPING & CAMPERPARK Sielpia Wielka

camperpark, pole namiotowe, pokoje, imprezy plenerowe

REGULAMIN  KORZYSTANIA Z OBIEKTU „IGLASTY ZAKĄTEK CAMPING & CAMPERPARK”

 

 1. Turyści zamierzający przebywać w obiekcie obowiązani są dokonać pierwszego dnia pobytu formalności meldunkowych w Recepcji, gdzie wskazane zostanie miejsce rozbicia namiotu, ustawienia przyczepy campingowej lub campera lub będzie przekazany klucz do pokoju.

 2. Podłączenia campera lub namiotu do sieci elektrycznej dokonuje wyłącznie pracownik campingu.

 3. Doba campingowa trwa w godzinach od 16:00 do 11:00.

 4. Za każdą rozpoczętą godzinę ponad dobę campingową w dniu przyjazdu/wyjazdu jest naliczana dopłata w wysokości określonej w aktualnym cenniku campingu.

 5. Recepcja jest czynna w godzinach od 8:00 do 20:00.

 6. Brama wjazdowa jest otwarta w godzinach od 7:00 do 22:00.

 7. Furtka dla pieszych jest otwarta w godzinach od 5:30 do 22:00 w nocy.

 8. Cisza nocna trwa od 22:00 do 6:00.

 9. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie obiektu jedynie w obecności osób dorosłych - prawnych opiekunów.

 10. Osoby odwiedzające winny zgłosić w Recepcji swój pobyt na terenie obiektu i uiścić stosowną opłatę zgodnie z cennikiem campingu.

 11. Od osób niezameldowanych przebywających na terenie campingu po godzinie 22:00 pobiera się opłatę karną w wysokości 30,00 zł od osoby.

 12. Po zatrzymaniu pojazdu należy niezwłocznie wyłączyć silnik.

 13. Kąpielisko nad jeziorem na terenie campingu nie jest strzeżone.

 14. Camping nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie nieszczęśliwe wypadki powodujące utratę zdrowia lub życia turystów w wyniku korzystania z terenu rekreacyjnego campingu, w tym z plaży i kąpieliska na terenie campingu.

 15. Kierownictwo campingu nie odpowiada za zaginięcie pieniędzy i przedmiotów wartościowych należących do turystów korzystających z campingu.

 16. Właściciele psów zobowiązani są do posiadania aktualnego świadectwa o dokonaniu obowiązujących szczepień, do trzymania ich na smyczy oraz do sprzątania psich odchodów.

 17. Kąpiel psów w jeziorze na terenie kąpieliska campingu jest surowo zabroniona.

 18. Kąpiel psów w łazienkach na terenie campingu jest surowo zabroniona. Opłata karna za kąpanie psa na terenie campingu wynosi 100,00 zł.

 19. Zrzutu wody szarej z camperów oraz czyszczenia kaset i jakichkolwiek pojemników z nieczystościami należy dokonywać wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.

 20. Ognisko można rozpalać jedynie za wiedzą kierownictwa obiektu. Terminu rezerwacji miejsca na ognisko należy dokonywać w Recepcji. Opłata za ognisko winna być wniesiona w Recepcji przed rozpaleniem ogniska.

 21. W szczególności zabrania się:
  1. okopywania namiotów,
  2. uszkadzania ściółki leśnej oraz roślinności,
  3. palenia ognisk w miejscach nie przeznaczonych do tego celu,
  4. powodowania hałasu i głośnego użytkowania sprzętu audio-wizualnego,
  5. pozostawiania psów i innych zwierząt bez nadzoru,
  6. mycia samochodów,
  7. szybkiej jazdy na rowerze, hulajnodze lub łyżworolkach po terenie obiektu.

 22. We wszelkich sprawach związanych z korzystaniem z campingu i z jego obiektów należy stosować się do uwag i zaleceń personelu campingu.

 23. Osoby nieprzestrzegające regulaminu oraz w inny sposób zakłócające spokój na terenie campingu, zostaną pozbawione możności dalszego pobytu na terenie campingu bez prawa do zwrotu uiszczonej uprzednio opłaty za pobyt na campingu.

 

DZIĘKUJEMY za dostosowanie się do powyższych zasad i życzymy udanego wypoczynku.