+48 607 856 744    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dźwięk

sound by Jbgmusic

IGLASTY ZAKĄTEK  CAMPING & CAMPERPARK Sielpia Wielka

camperpark, pole namiotowe, pokoje, imprezy plenerowe

imprezy plenerowe, koncerty, pikniki, szkolenia zespołowe, imprezy firmowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy malowniczo, a jednocześnie bardzo korzystnie położoną powierzchnię rekreacyjną  „IGLASTEGO ZAKĄTKA”, która posiada szereg walorów istotnych dla organizacji niezapomnianych imprez plenerowych, a w szczególności:

  • amfiteatr (podwyższona scena z pełną instalacją elektryczną, widownia na 400 miejsc siedzących) oraz krąg na ognisko;położenie nad samym jeziorem; powierzchnia terenu rekreacyjnego to 1,8 ha, całkowicie ogrodzona, z własnym bezpośrednim dostępem do jeziora, piaszczystą plażą i pomostem;

  • teren posiada wszystkie media (energia elektryczna, woda, kanalizacja);

  • na terenie części obiektu znajduje się powierzchnia zalesiona wysokim lasem sosnowym, gdzie równa ściółka leśna i przestronne zalesienie również pozwalają na szerokie możliwości wykorzystania tego miejsca, np. na zajęcia zespołowe w terenie;

  • równa powierzchnia obsiana regularnie strzyżoną trawą (1,2 ha) – możliwość  organizacji zajęć terenowych, postawienia namiotu eventowego, itp.

  • boisko do gry w siatkówkę plażową.


„IGLASTY ZAKĄTEK” jest miejscem przystosowanym do organizacji imprez dla grup od kilkunastu do kilku tysięcy osób. Dogodne położenie względem innych obiektów pozwala na organizację tu koncertów, pokazów, projekcji filmów i innych przedsięwzięć wymagających scenografii, nagłośnienia, oświetlenia, zaplecza itp.

Zapraszamy do kontaktu i dobrej współpracy.